Wysyłka i płatności

Płatności

Za produkty kupione w sklepie Forst.pl można płacić za pośrednictwem przelewu tradycyjnego, za pośrednictwem przelewy24, PayPal lub za pobraniem.
W przypadku odbioru osobistego za towar można zapłacic z góry lub na miejscu tylko gotówką.

Wysyłka

Towar wysyłamy kurierem DPD oraz Pocztą Polską.
Przesyłki DPD są ubezpieczone.
Koszt wysyłki DPD przy wpłacie na konto to 14zł
Koszt wysyłki DPD pobraniowej (płatne przy odbiorze kurierowi) to 19zł

Koszt wysyłki Pocztą Polską przy wpłacie na konto to 11zł
Koszt wysyłki Pocztą Polską pobraniowej (płatne przy odbiorze) to 16zł

Darmowa wysyłka obowiązuje przy zakupach powyżej 500zł brutto
Dotyczy tylko przedpłaty na konto.

Zakupione towary wysyłane sa na adres podany w formularzu dostawy.
Koszty przesyłki pokrywa kupujący. W niektórych przypadkach koszty przesyłki pokrywa sklep Forst.pl. Zostaną Państwo o tym poinformowani.
Zakupione towary wysyłamy w ciągu do 2 dni roboczych od zaksięgownia wpłaty na naszym koncie bankowym lub złożenia zamówienia w przypadku przesyłki pobraniowej.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy jest tylko po wcześniejszym kontakcie. Spowodowane jest to konecznością przygotowania towaru oraz ewentualnej faktury.


Dziękujemy za wizytę w sklepie internetowym Forst.pl. Oferujemy wysyłkę narzędzi online w całej Polsce oraz odbiór osobisty we Wrocławiu, ul. Borowska 281
Ekspresowe zamówienia: telefon 696-336-950 (od 9:00 do 16:00). Gwarantujemy wysoką jakość usługi, najlepsze narzędzia i atrakcyjne ceny

Profesjonalne narzędzia sklep online: tani internetowy sklep narzędziowy

Oferta: elektro-narzędzia, narzędzia specjalistyczne, warsztatowe, stolarskie, dekarskie, ogrodowe. Sklep z narzędziami ręcznymi, klucze i wiertła.

Marki, producenci: NEO Tools, narzędzia Yato, BOLT, Stanley, Graphite, Vorel, Dedra Nasi partnerzy: Rowery Elektryczne Zapraszamy ponownie na Forst!